İyi ki Görmüşüm

Haber

19 Yazı

Haftanın Gelişmeleri 20-26 Eylül 2021

Altın Koza, Yaşam Boyu Onur Ödülleri, Xiaomi'nin yeni akıllı gözlüğü, tarihi uzay yolculuğu, Van Gogh'un yeni keşfedilen çizimi ve Metallica grubunun yeni albümü ile ilgili haftanın güncel haberleri.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 30 Ağustos - 5 Eylül 2021

NASA'nın keşfettiği Einstesin Halkası, İstanbul Boğazı'nda yapılacak triatlon yarışı, Facebook Messenger, Dünyanın en güvenli şehirleri, Akdeniz'de açılan ilk sualtı müzesi hakkında haftalık haber bülteni.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 9-15 Ağustos 2021

2021 Netflix en çok izlenenler, ilk web sitesinin 30. yılı, Körfez Akıntısı'nın yarattığı iklim felaketi, Barbie'nin sağlık çalışanı koleksiyonu, 3.700 yıllık tablet üzerinde yeni geometrik keşifler ve Türkiye'nin ilk "decacorn"u olan Trendyol hakkında haftanın haberleri.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 19-25 Temmuz 2021

THY'nin yeni başarısı, Twitter'da bir dönemin sonu, yerli otomobil TOGG'dan yeni görüntüler, portatif oyun konsolu ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın son durumu ile ilgili haftalık güncel haberler.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 13-19 Eylül 2021

Marvel'ın Emmy'deki ilk başarısı, 28. Altın Koza Film Festivali, iPhone 13'ün satış fiyatları, Instagram'ın yeni özelliği ve İstanbul'da metro simgesinin değişmesi ile ilgili haftanın güncel haberleri.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 23-29 Ağustos 2021

Apple'ın geliştirdiği çok konuşulacak sistem, belgeseli çekilen Ressam Bob, 2021 yılının en çok satan kitapları, tarihe geçen bir nükleer füzyon atılımı, Machu Picchu'nun şaşırtan gerçeği hakkında haftalık haber bülteni.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 2-8 Ağustos 2021

Türk okçuluğunun olimpiyatlardaki ilk altın madalyası ve yeni rekorlar, Instagram'ın 16 yaş altına getirdiği kısıtlama, WhatsApp'ın fotoğraf kalitesi geliştirmesi, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil edilen Arslantepe Höyüğü ve Twitter dislike özelliği hakkında yeni gelişmeler.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 6 - 12 Eylül 2021

Garip Bülbül Neşet Ertaş filmi, Airbnb'nin Afgan mülteciler için sağlayacağı ücretsiz konaklama imkanı, Katar'ın FIFA 2022 Dünya Kupası için açacağı tesisler, WhatsApp'ın yeni özelliği ve Apple Car hakkında haftanın yeni haberleri.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri 16-22 Ağustos 2021

10 bin dolardan satışa çıkarıldan Messi’nin göz yaşları, Apple iPhone 13 serisi, Twitter yazı tipi değişikliği, Financial Times’dan Türkiye’nin teknoloji şirketlerine övgüler ve Galata Kulesi'nde Ara Güler sergisi hakkında haftanın haber bülteni.

GÖR

Haftanın Gelişmeleri: 26 Temmuz-1 Ağustos 2021

Steve Jobs'un satışa çıkarılan iş başvurusu, 2. Dünya Savaşı'ndan kalan bomba, Jeff Bezos’un Uzay Yolculuğu, Clubhouse'un Davetiye Sistemini Kaldırması, Instagram, Insights Verilerinin genişletilmesi ve Tokyo 2020 Olimpiyatları'nda Milli Takım'ın başarısı hakkında haftanın haber seçkisi.

GÖR