İyi ki Görmüşüm

Haber

40 Yazı

2022'de Çıkacak Marvel Yapımları

Bu yıl yayınlanacak olan tüm Marvel filmlerinin bir listesini derledik.

İZLE

NFT Nedir, Nasıl Yapılır, Nereden Alınır ve Satılır? Ne işe Yarar?

Bu NFT rehberinde kafanıza takılan her türlü sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Nedir, ne şe yarar, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, örnekleri, nasıl para kazanılır, açılımı nedir, nereden alınır.

GÖR

79. Altın Küre Ödülleri Kazananları Açıklandı

2022 Altın Küre Ödülleri adayları açıklandı. Belfast ve The Power of the Dog film kategorisinde öne çıkan yapımlar oldu.

İZLE

Haftanın Gelişmeleri 13-19 Aralık 2021

Yeni Dune oyunu Spice Wars, Samsung isim değişikliği, 2022'nin rengi Very Peri, 2021’in en iyi Chrome eklentileri ve Türk heykeltraşın ABD’de sergilenen camdan kadın heykelleri hakkında haftalık haber seçkisi.

GÖR

İKSV'den Yarıyıl Tatili Etkinlik Programı

İKSV Alt Kat'tan 6-12 yaş grubu için yarıyıl tatiline özel oluşturulan çevrimiçi etkinlik programının detayları.

GÖR

TOGG İlk Kez Bir Dünya Fuarında Tanıtıldı

CES 2022 fuarında, TOGG'un ilk uluslararası tanıtımı yapıldı. Yeni konsept aracı 360 derece sanal turla keşfedebilirsiniz.

GÖR

2022 Oscar 94. Oscar Ödülleri, Adayları, Tarihi, Yeri ve Tüm Detaylar

Bu yıl 94. kez düzenlenen Oscar Ödülleri için 10 farklı kategorideki aday filmler açıklandı. Listede Türk yapımı bir film de var.

İZLE

The Devil in The White City: Keanu Reeves'ın İlk Dizisi

Matrix serisiyle yıldızı parlayan Keanu Reeves, oyunculuk hayatında ilk kez bir dizide oynayacak. Üstelik dizinin yapımcıları da Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese.

İZLE

The King's Man: Başlangıç

2012 yılında başlayan Kingsman film serisinin merakla beklenen son filminin konusu, oyuncuları, fragmanı ve hakkında bilinmeyenler.

İZLE

Baba Dizisi: Haluk Bilginer'in Başrol Oynadığı Yeni Dizi

Show TV'de yayınlanacak olan, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerinde olduğu dizi hakkında tüm detaylar. İlk fragman.

İZLE