Yaren Elçin Gür

Koç Üniversitesi

31 Yazı

An Astrological Guide for Broken Hearts (Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi)

Kırık Kalpler için Astroloji Rehberi dizisinin konusunu, fragmanını, izleyici yorumlarını sizler için derledik. Keyifli okumalar.

İZLE

Outlander Dizisi

2014 yılında çekimleri başlayan, günümüzde hala çekimleri devam eden Outlander (Yabancı) dizisinin konusunu, fragmanlarını, izleyici yorumlarını ve hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. Keyifli okumalar.

İZLE

Shadowhunters (Gölge Avcıları) Dizisi

Fantastik dizi Shadowhunters (Gölge Avcıları) konusunu, fragmanını, müziklerini, izleyici yorumlarını ve hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik.

İZLE

Cyrano - 2021

25 Şubat 2022 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek film Cyrano hakkında bilgileri sizler için derledik. Keyifli okumalar

İZLE

The 7 Lives of Lea (Lea’nın 7 Yaşamı) Dizisi

2022 yapımı ve şu an Netflix'te yayınlanan "The 7 Lives of Lea" (Lea'nın 7 Yaşamı ) dizisinin konusunu, fragmanını, izleyici yorumlarını sizler için derledik. Keyifli okumalar.

İZLE

Cidade de Deus (Tanrı Kent)

Başarısı ile adından söz ettiren, 2002 senesinde çekilen Cidade de Deus (Tanrı Kent) filminin konusunu, fragmanını, izleyici yorumlarını, hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. İyi okumalar.

İZLE

Cairo Station (Merkez Garı)

1958 yılında çekilen Merkez Garı (Cairo Station) filminin konusunu, fragmanını, izleyici yorumları ve filmin yönetmeni Youssef Chahine hakkında kısa bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.

İZLE

Chungking Express – 1994

1994 yılında Wong Kar-wai tarafından yazılıp yönetilen film Chungking Express'in konusunu, fragmanını, izleyici yorumlarını ve hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. İyi okumalar

İZLE

Elizabeth Filmi – 1998

1998'de çekilen, Elizabeth I'in taç giymesini ve o dönem yaşadığı zorlukları konu alan film Elizabeth hakkındaki bilinmeyenleri, konusunu, fragmanını ve izleyici yorumlarını sizler için derledik. Keyifli okumalar.

İZLE

AWAARA (Avare) – 1951

1951 yılında çekilen ve o dönem birçok ülkede çok ses getiren Bollywood filmi Avare'nin konusu, fragmanı, izleyici yorumları, ve hakkında bilinmeyenlerini sizler için derledik.

İZLE