2020-2022 yılları arasında Netflix'te yayınlanan Control Z dizisi konusunu, fragmanını ve izleyici yorumlarını sizler için derledik. Keyifli okumalar.

Control Z Dizisi

Control Z Dizisi Hakkında 

Control Z dizisi 2020- 2022 yılları arasında Netflix'te yayınlanmıştır. Yapıt Miguel García Moreno,Carlos Quintanilla Sakar,Adriana Pelusi tarafından hayata geçirilmiştir.Dizinin başrollerinde Ana Valeria Becerril,Michael Ronda,Yankel Stevan yer almaktadır. Toplamda 3 sezondur ve son sezonu şu anda yayındadır. 

Control Z Dizisi Konusu 

Sofia arkadaşlarını karşı gözlem yapmayı seven bir lise öğrencisidir. Okula yeni gelen Javier ile arkadaş olurlar. Luis ise okuldaki bazı kişiler tarafından zorbalığa uğrar. Gerry Luis'e eziyet edenlerin lideridir. Bir toplantı sırasında bir  hacker'in okuldaki öğrenciler ile ilgili sırları yayması ortalığı karıştırır. Sırrı ortaya çıkan Isabel intikam almak ister ve hacker'in tehditi ile diğer arkadaşlarının sırlarını yayınlamaya başlar. Luis'i suçlarlar ve okuldan atılır ama asıl suçlu o değildir. Sofia hacker'i bulmaya çalışır. 

Control Z Dizisi 1. Sezon Fragmanı 

Control Z Dizisi 2. Sezon Fragmanı 

Control Z Dizisi 3. Sezon Fragmanı 

Control Z Dizisi Oyuncuları 

Ana Valeria Becerril - Sofía

Yankel Stevan - Raúl

Michael Ronda - Javier

Andres Baida - Pablo

Fiona Palomo - María

Patricio Gallardo -Gerry

Macarena Garcia Romero - Natalia

Iván Aragón - Darío

Rocío Verdejo - Nora

Luis Curiel - Luis

Control Z Dizisi İzleyici Yorumları 

Yorumlar IMDb'den alınmıştır.


BENZER YAZILAR

Modern Love

Aşkın ve sevginin birbirinden farklı hallerinin farklı hikayelerle anlatıldığı, dev oyuncu kadrosuna sahip, Amazon Prime'ın sıcacık dizisi: Modern Love.

9. Boğaziçi Film Festivali Ödülleri Verildi

23-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen 9. Boğaziçi Film Festivali 30 Ekim akşamı Altın Yunus ödülünü alan isimleri açıkladı.


Paylaş