Show TV'de yayınlanacak olan, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerinde olduğu dizi hakkında tüm detaylar. İlk fragman.

Haluk Bilginer, Show Tv ekranlarında yeni yayınlanacak olan bir dizide başrol olarak oynamaya hazırlanıyor. Uzun süredir online izmleme platformları için çekimler yapan oyuncu, Baba dizisi ile geleneksel TV'ye geri dönüyor

Baba Dizisi İlk Fragman, 1. Bölüm Fragman

Baba Dizisi Show Tv

İddialı yapımda baba karakterini canlandıracak usta oyuncuya, oğlu karakterinde Tolga Sarıtaş eşlik edecek. Etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncularıyla yeni sezonda izleyicileri ekran başına kitleyecek yapımın sosyal medya tanıtımı büyük ilgi gördü. Usta oyuncu Haluk Bilginer'i, yine oyunculuğu ilke öne çıkan Tolga Sarıtaş ile bir arada görecek olan hayranları, yeni dizi için oldukça heyecanlı. İlk fragman da izleyicilerden olumlu yorumlar aldı ve merakları artırdı. 

Seneryonun yazarlığını, en son Çukur dizisi ile karşımıza çıkan Ekin Atalar ve Gökhan Horzum üstleniyor. Ay Yapım'ın çekeceği dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. 

Baba Dizisi

Tür: Dram, Aksiyon, Aile

Senaryo: Gökhan Horzum, Ekin Atalar

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Yapımcı: Ay Yapım

Baba Dizi Oyuncuları

Haluk Bilginer 

Haluk Bilginer, dizi dünyasındaki en başarılı ve popüler oyunculardan biri. Bu güne kadar birçok yerli ve yabancı yapımda yer aldı ve dahil olduğu yapımların hepsi başarı ile sonuçlandı. Baba dizisinde ise Emir Saruhanlı karakteriyle Saruhanlı ailesinin babası rolünü üstleniyor. Usta oyuncuyu en son Exxen'de yayınlanan Şeref Bey dizisinde görmüştük.

Tolga Sarıtaş

En son, yine Show TV'deki Arıza dizisinde başrol olarak gördüğümüz Tolga Sarıtaş, Kadir Saruhanlı karakterine hayat veriyor ve ailenin oğlu olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü oyuncunun 2022 yılında Netflix'te Yolun Açık Olsun isminde bir filmi de çıkacak. 

Baba Dizisi Diğer Oyuncuları

Zeynep Tuğçe Bayat

Nihal Okutucu

Beril Pozam 

Cem Uslu

Taner Rumeli

Özge Özacar

Damlasu İkizoğlu

Deniz Hamzaoğlu 

Baba Dizisi Konusu

Yapım, Anadolu'dan İstanbul'a gelen ve birbirinden kopan Saruhanlı ailesinin, bir uçak kazasının ardından değişen hayatlarını konu alıyor. Dizi, Tolga Sarıtaş'ın canlandırdığı Kadir Saruhanlı karakterinin hikayesi üzerinden ilerliyor. 

Baba Dizisi Fragman

"Parayla, diyordu şair, her şeye sahip olunacağı söylenir ama olunamaz, diyordu. Yiyecek satın alabilirsin ama iştah alamazsın. İlaç alırsın ama sağlık alamazsın. Bilgi alırsın ama bilgelik alamazsın. Gösteriş alırsın ama güzellik alamazsın. Eğlence alırsın ama neşe alamazsın. Tanıdık alırsın ama dost alamazsın. Hizmetçi alırsın ama sadakat alamazsın. Boş vakit alırsın ama huzur alamazsın. Parayla her şeyin kabuğunu alır, hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın."

Baba Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla herkesi merakta bırakan Baba dizisi, Show TV'de  2022'deki yeni sezonda çıkacak. Kesin tarihi belli olmasa da yayınlanmasının Ocak ayının ortaları gibi olacağı tahmin ediliyor. En geç Şubat olması bekleniyor.

Baba Dizisi Nerede Çekildi?

Baba dizisinin büyük bir bölümü İstanbul'da yapılacak. Fakat sizi tek bir mekana sahip değil. Bu yüzden zaman zaman farklı illerde de çekimler yapılacak. 

Haluk Bilginer Baba Dizisi Adı Değişti

Show TV için çekilen dizinin ismi ilk olarak basına "Bir Gece Ansızın" olarak duyurulmuştu. Henüz yayına girmeden bir değişiklik yapıldı ve dizinin yeni ismi "Baba" oldu. 

Baba Dizisi Müziği

Baba dizisinin ilk fragmanında kullanılan müzik, sinemaseverler tarafından tanındı. Dizinin müziği, Zülfü Livaneli’nin Yer Demir Gök Bakır isimli sinemasının film müziği. 

Ünlü yönetmen ve müzisyen Livaneli, 1980'li yıllarda Türk sinemasında büyük etki yaratanmış ve ödüller almıştı. Aynı dönemde özel bir beste de yapmıştı. Yaptığı filme de ismini veren Yer Demir Gök Bakır bestesi, şimdi yeniden Baba dizisinde kullanıldı. 


BENZER YAZILAR

92. Oscar Academy “En İyi Film” Adayları Belli Oldu

2020 Oscar adayları belli oldu. 92. Oscar adayı "en iyi film" filmleri hangileri? Birlikte bakalım

2021'in En Popüler Dizi ve Filmleri

IMDb'ye göre bu yılın en çok izlenen ve beğenilen yapımlarının listelerini bu yazımızda bulabilirsiniz.


Paylaş