Yılın en romantik günü Sevgililer Günü’nde yeni Oral-B iO şarjlı diş fırçasının tanıtım filmi Galata Kulesi üzerine yansıtıldı.

Bu özel gösteri izleyenleri büyülerken İstanbul’un birkaç semtinde ve metrosunda canlı olarak dijital billboar'dlar aracılığı ile yayınlandı.

14 Şubat Pazartesi akşamı düzenlenen ve yılın en romantik günü olarak kabul edilen Sevgililer Günü kapsamında P&G markası Oral-B’nin yeni Oral-B iO şarjlı diş fırçası tanıtım filmi Galata Kulesi üzerine yansıtıldı.

Saat 20.00’dan 22.00’a kadar süren bu görsel şölen drone’larla kayıt altına alınarak sosyal medyada da etkinlik anı ve sonrası paylaşıldı. Galata Kulesi’ni renklendiren bu görsel şölen, İstanbul’un birkaç semtinde ve metrosunda canlı olarak dijital billboard'lar aracılığı ile yayınlandı.

Şarjlı diş fırçalarına ve bağlantılı fırçalamaya öncülük eden P&G markası Oral-B’nin baştan sona yenilikçi bir teknoloji olan Oral-B iO, üstün özellikleri, mükemmel performansı, benzersiz tasarımı sevgililerin radarına da girdi.

Oral B iO Diş Fırçası'nın özellikleri

Oral B iO, interaktif ekranı, akıllı basınç sensörü, parlak ve manyetik şarj cihazı, görsel zamanlayıcı ve mobil uygulamasındaki 3 boyutlu grafikler ile fırçadaki yapay zekayla desteklenen AIl Brushing Recognition teknolojisiyle ağız sağlığına önem verenlere son derece kişiselleştirilebilen bir fırçalama deneyimi sunuyor.

Oral-B Hakkında

Oral-B®️, 5 milyar doları aşan fırçalama pazarında dünya lideridir. Procter & Gamble Company'nin bir parçası olan marka, çocuklar ve yetişkinler için manuel ve şarjlı diş fırçaları, oral irrigatörler ve diş ipi gibi interdental ürünleri içerir.

Procter & Gamble Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir.

P&G, Türkiye’de tüketicilerine Alo®️, Ariel®️, Braun®️, Fairy®️, Febreze®️, Fixodent®️, Gillette®️, Head & Shoulders®️, Herbal Essences®️, İpana®️, Old Spice®️, Oral-B®️, Orkid®️, Pantene®️, Prima®️, Tampax®️, Gillette Venus®️ ve Vicks®️ gibi güvenilir, kaliteli, güçlü ve lider markalardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

P&G ve markaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.


BENZER YAZILAR

Bomontiada: Bomonti Bira Fabrikaları’nın Dönüşüm Hikayesi

Türkiye’nin ilk bira fabrikası olan, İsviçreli Bomonti kardeşlerin kurduğu Bomonti Bira Fabrikaları’nın dönüşümü ne zaman, nasıl oldu?

Haftanın Gelişmeleri 25-31 Ekim 2021

Facebook isim değişikliği, 2021 Yaban Hayatı fotoğrafçılığı yarışması, Twitter takipçi çıkarma özelliği, ilk sıtma aşısı, Özlem Türeci ve Uğur Şahin'e ödül, AKM'nin açılışı, 2022 Eurovision Türkiye, Ultimate World Cruise 2023 biletleri, Buz Devri: Buck Wild'ın Maceraları filmi ile ilgili haftanın güncel haberleri.


Paylaş