Ücretsiz turnuvalar, atölyeler ve spor festivalleriyle dolu MayFest ne zaman, nerelerde gerçekleşecek?

“Herkes için ücretsiz spor” mottosuyla dünyada Vitalfest etkinliklerini gerçekleştiren Decathlon, bu festivali Türkiye’de 19 Mayıs  Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’na ithafen MayFest adıyla hayata geçiriyor.

Decathlon MayFest’e kimler katılabilir? 

Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek bu çok eğlenceli ve ücretsiz festivale “Mayıs ayında spor yapmayan kalmasın” mottosuyla çocuk-yetişkin herkes davetli.

MayFest’te neler var?

Decathlon Mayfest, üç büyük şehirde kurulacak büyük festival alanlarında çocuktan yetişkine tüm katılımcılara spor ve eğlence dolu bir gün vaat ediyor. Bu etkinlikte sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor. Festival kapsamında spor ve doğa ile ilgil ücretsiz atölyeler gerçekleşecek.

Hangi şehirlerde ve ne zaman?

Etkinlikleri ve duyuruları nereden takip edebilirsiniz?

Etkinlik takvimi, Decathlon Türkiye internet sitesi ve sosyal medya kanallarından takip edilebilir. 

 


BENZER YAZILAR

Dünyanın Bilinen En Büyük Mikrobiyalitleri Van Gölü'nde

Çok az canlının yaşamını sürdürebildiği dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü bilinen en büyük mikrobiyalitlere ev sahipliği yapıyor.

Seyahat defterinden sanat eseri

Sanatçı Jose Naranja'nın büyük bir ustalıkla hazırladığı seyahat notları. Havacılık mühendisi olan sanatçı, gittiği ülkelerden izlenimlerini, deneyimlerini dolma kalemiyle not etmiş, çizmiş. Sayfaları pullarla ve karikatürize ettiği çizimlerle donatmış.


Paylaş