Netflix Temmuz Ayı programında hangi dizilerin yeni sezonları geliyor? Hangi filmler listede yerini alacak?

Temmuz Ayında Netflix’e hangi dizi/filmler geliyor? Bu yazımızda, Temmuz Ayı’nda Netflix’de izleme imkanı bulabileceğimiz dizi ve filmlerin listesini, kısa özetleriyle birlikte bulabilirsiniz.

1-) Korku Sokağı Üçlemesi

Korku severlerin dikkatini çekecek olan bu üçlemenin ilk filmi olan Korku Sokağı: 1. Kısım /1994, 2 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

Korku Sokağı: 1. Kısım Konusu

Bir dizi acımasız cinayetin ardından bir genç kız ve arkadaşları, kötü şöhretli kentlerini yüzyıllardır pençesine almış olan uğursuz bir güce karşı savaşır.

Tüyler ürpertici, korkutucu, sürükleyici etiketlerini taşıyan bu filmin ikinci filmi ise; Korku Sokağı: 2. Kısım/ 1978, 9 Temmuz’da yayında olacak.

Korku Sokağı 2. Kısım Konusu

Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri Nightwing Kampı’nı dehşete sürükler ve eğlenceli bir yaz tatilini korkunç bir ölüm kalım mücadelesine çevirir.

Serinin üçüncü ve son filmi ise; Korku Sokağı: 3.Kısım/ 1666, 16 Temmuz’da Netflix’de olacak.

Korku Sokağı: 3. Kısım Konusu

1666’ya geri gidildiğinde, Deena Sarah Fier hakkında gerçeği öğrenir. 1994’e gelindiğinde, arkadaşları hem kendi yaşamları hem de Shadyside’ın geleceği için savaşır.

Korku Sokağı Fragman

2-) Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil oyunundan uyarlanan ve bir anime serisi olan Resident Evil: Infinite Darkness, 8 Temmuz’da, 1. sezonuyla Netflix’de yayında olacak.

Dizinin baş karakterleri ise, Resident Evil 2’de tanıdığımız, Leon S. Kennedy ve Claire Redfield’dır.

Merakla beklenen bu anime serisinin, 4 sezon olması tahmin ediliyor.

Resident Evil: Infinite Darkness Fragman

3-) Geçen Yaz

Geçen Yaz, yönetmenliğini, Ozan Açıktan’ın yaptığı, başrolleri Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora, Süreyya Güzel, Kubilay Tunçer’in paylaştığı, Türk yapımı drama filmidir.

9 Temmuz’da yayında olacak olan Geçen yaz filminin, Netflix’ de tanıtım yazısı şu şekilde;

‘’Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka..’’

Geçen Yaz Fragman

4-) My Unorthodox Life

İlk sezonu 14 Temmuz’da yayınlanacak olan bu reality dizisinde, Elite World Group Ceo’su ve katı bir Ortodoks-Musevi cemaatinin eski üyesi Julia Haart ile artık yetişkin olan çocuklarının hayatı anlatılacak.

5-) Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor

Bir animasyon filmi olan Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor, ‘’Trol Avcıları’’, ‘’3 Altında’’ ve ‘’Büyücüler’’in kahramanlarının, Dünya’yı ele geçirip ilk haline döndürmek isteyen karanlık bir güçle savaşmak için güçlerini birleştirdikleri süreci anlatıyor.

21 Temmuz’da Netflix’de yayında olacak bu animasyon filmi, aile temalı filmler, kitaplardan uyarlanan filmler, çocuk ve aile filmleri kategorisinde yer alıyor.

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Fragman

6-) Sevgilimden Son Mektup

Jojo Moyes’in kitabından uyarlanan bu film, 1965’te yazılmış bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, gizli bir ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer ve bu sırada kendisi de bir aşka yelken açar.

Duygusal bir film olan Sevgilimden Son Mektup, 23 Temmuz’da Netflix’de.

Sevgilimden Son Mektup Fragman

Netflix'te Hangi Dizilerin Yeni Sezonu Geliyor?

1-) Atypical / 4.Sezon

Otizmli genç, kız arkadaş edinmeye karar verip daha fazla bağımsızlık istediğinde tüm ailesini kendi benliklerini keşfedecekleri içsel bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuğun ilk sezonu 2016’de yayınlamış ve toplamda 3 sezon olmuştur. Her bölüm ortalama 35 dakika, her sezon ortalama 8 bölümdür. 4. sezonu ise,  9 Temmuz’da Netflix’de yayında olacak.

Atypical 4.Sezon Fragman

2-) Never Have I Ever / 2. Sezon

Yakın zamanda babasının ölümüyle büyük bir travma yaşayan Devi, lise 2’deki ilk gününe başlarken eski tanımlamalarından kurtulmak ve nihayet havalı biri olmak konusunda kararlıdır. Ancak bu süreçte fark etmeden kendi benliğinden ve çevresinden ödün verir.

Gençlik dizisi kategorisinde olan bu dizinin 2. sezonu, 15 Temmuz’da yayında olacak.

Never Have I Ever 2. Sezon Fragman

3-) Explained / 3. Sezon

Explained, bilim, kültür-sanat vb. çeşitli konularda derinlemesine inceleme yaparak, nedenlerini ve sonuçlarını ortaya koyan, her bölümü ortalama 20 dakika olan bir belgesel serisidir.

İlk 2 sezonunda birçok konuyu derinlemesine ve eğlenceli tarzda öğreten bu belgeselin, 3.sezonunda ne gibi konularla ve bilgilerle izleyici karşısına çıkacağı merak konusu.

3. sezon, 16 Temmuz’da yayında olacak.

Explained Fragman

4-) Sky Rojo / 2. Sezon

Geçmiş travmalarının izlerini taşıyan üç kadın, bir genelevdeki ölümcül olayların ardından muhabbet tellallarından ve onun adamlarından kaçarak çılgın bir maceraya atılır.

İspanya yapımı olan bu dizinin ve maceranın 2. sezonu, 23 Temmuz’da yayında olacak.

Sky Rojo 2. Sezon Fragman

5-) How To Sell Drugs Online (Fast) / 3. Sezon

Eski kız arkadaşını geri kazanmaya çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden uyuşturucu satmaya başlar ve Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri haline gelir.

Almanya yapımı olan bu dizinin, 3. sezonu, 27 Temmuz’da yayında olacak.

How To Sell Drugs Online (Fast) Fragman

Netflix'te Temmuz ayında yayınlanacak dizi ve filmler bu şekilde. Merakla beklenen yeni sezonların yanı sıra, merakla bekleyebileceğimiz yeni filmler de bu listede yerini aldı.

Keyifli seyirler!


BENZER YAZILAR

Exxen Nedir?

Exxen platformu nedir? İçeriklerinin detaylı incelenmesi ve ilk izlenimlerle platformun eleştirisi.

The Lighthouse

Deniz fenerinde bekçilik yapan iki adamın aralarındaki iktidar savaşı ve bunun Yunan mitolojisindeki iz düşümleri.


Paylaş